254
78
24
等级4
735
1
2007-10-29 12 浏览
bought a walnut bread $22 for breakfast. hard crust and soft inside. if there are more walnut, it is better. $22 for a bread is too expensive.
更多
bought a walnut bread $22 for breakfast. hard crust and soft inside. if there are more walnut, it is better. $22 for a bread is too expensive.
(以上食记乃用户个人意见 , 并不代表OpenRice之观点。)
张贴
评分
味道
环境
服务
卫生
抵食
人均消费
$11