更多
2005-12-20
4 浏览
today I bought one as my lunch.It cost $45 but each piece of beef contain 筋, I cannot bite them...therefore, I keep on "vomitting" those 渣after eating a piece of beef....very poor.....too little beef, too many rice...finally, I did not feel full...唔飽never visit this
It cost $45
but each piece of beef contain 筋, I cannot bite them...therefore, I keep on "vomitting" those 渣after eating a piece of beef....very poor.....
too little beef, too many rice...finally, I did not feel full...唔飽
never visit this
张贴