91
48
21
(非会员)
0
0
2004-07-11 8 浏览
次次行過都要買氣提子直燒, $9.5 一條, 放兩日都仍然係咁鬆軟(因為一次冇可能食得哂咁大條包).
更多
次次行過都要買氣提子直燒, $9.5 一條, 放兩日都仍然係咁鬆軟(因為一次冇可能食得哂咁大條包).
(以上食记乃用户个人意见 , 并不代表OpenRice之观点。)
张贴
评分