19
11
6
等级1
3
0
2007-10-15 27 浏览
成日同同學放左學會黎買包包食..因為抵!!菜肉/奶黃包都係$2.5/個而且又係熱騰騰既..但e度d粥就麻麻la..好"希"!!!!
更多
成日同同學放左學會黎買包包食..因為抵!!
菜肉/奶黃包都係$2.5/個
而且又係熱騰騰既..

但e度d粥就麻麻la..好"希"!!!!
(以上食记乃用户个人意见 , 并不代表OpenRice之观点。)
张贴
评分
味道
环境
服务
卫生
抵食
人均消费
$10