更多
2010-08-03
22 浏览
住左深井咁多年;;;29號果日成班FD黎深井玩;;玩玩下去發記食;;綿花冰前幾個月先;$36. 依家;$39楊枝金露好好味..MANGO好正;不過一句;都係貴;;$26走果陣諗住買個留連班CAKE俾老媽食啦;;;諗下好耐之前好似;$10-21個班CAKE...咁我就此住買MANGO班CAKE俾自己.買個留連班CAKE俾老媽啦/3\點知依家貴到.MANGO班CAKE $23 留連班CAKE $25
29號果日成班FD黎深井玩;;
玩玩下去發記食;;
綿花冰前幾個月先;$36. 依家;$39
楊枝金露好好味..MANGO好正;不過一句;都係貴;;$26
走果陣諗住買個留連班CAKE俾老媽食啦;;;
諗下好耐之前好似;$10-21個班CAKE...
咁我就此住買MANGO班CAKE俾自己.買個留連班CAKE俾老媽啦/3\
點知依家貴到.MANGO班CAKE $23 留連班CAKE $25
张贴