4
1
0
Level4
259
0
2008-03-27 91 views
放學經過~買一包芝士吐司($7.5 5塊)做翌日早餐--第2日--雖然隔左1晚不過仍然都咁軟咁香除左個面有芝士,入面都有少少..一路睇報紙一路食,話咁快就食左一袋....價錢是貴了點,不過真的好吃!
Read full review
放學經過~買一包芝士吐司($7.5 5塊)做翌日早餐

--第2日--
雖然隔左1晚不過仍然都咁軟咁香
除左個面有芝士,入面都有少少..
一路睇報紙一路食,話咁快就食左一袋....



價錢是貴了點,不過真的好吃!
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Spending Per Head
$7