4
0
4
Level2
21
0
2015-10-14 712 views
聽講有紫薯糯米糍,咪放工行去買。糯米糍全部十二元,比油麻地那間貴兩蚊。買四件才有盒,買两三件記得帶盒。買一件就有袋。講下個紫薯糯米糍,用一塊糯米皮包住一塊紫薯,簡單到吾值12蚊。不如趁冬天就黎去買煨蕃薯好過。芒果糯米糍由於芒果很酸,可能已經過了吃芒果的季節,一點都吾好味。
Read full review
聽講有紫薯糯米糍,咪放工行去買。糯米糍全部十二元,比油麻地那間貴兩蚊。
買四件才有盒,買两三件記得帶盒。買一件就有袋。

講下個紫薯糯米糍,用一塊糯米皮包住一塊紫薯,簡單到吾值12蚊。不如趁冬天就黎去買煨蕃薯好過。
芒果糯米糍由於芒果很酸,可能已經過了吃芒果的季節,一點都吾好味。
Other Info. : 店員(胖女人)竟然淘手拿三件糯米糍放一膠袋比我,認真吾衛生!我吾再去呢間店買野食。
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Date of Visit
2015-10-09
Dining Method
TakeAway